Промет, ПП

Чушка бронзова БрО5Ц6С5, купити в ХарковіЦіна: 0.00

Бронзова чушка- це злиток, який переважно служить для подальшого виробництва прокату, а також служить шихтовим матеріалом для виробництва виробів марки БрО5Ц5С5. У одержуваної продукції виходять високі експлуатаційні характеристики, а також один з найбільш низьких відсотків домішків в самому сплаві. Зазор цинку в 1% між БрО5Ц6С5 і БрО5Ц5С5 робиться з урахуванням його чаду при переплавці.


Легуючі компоненти досить сильно впливають на кінцеві властивості одержуваного сплаву, тому певна марка бронзи підходить для певного кола завдань.


Ми гарантуємо Вам високу ступінь дотримання хімічного складу чушки вашим вимогам. У одержуваної продукції виходять високі експлуатаційні характеристики, а також один з найбільш низький відсотків домішок в самому сплаві.


За узгодженням із замовником ми можемо виготовити чушку з індивідуальним хімічним складом. Ми обов'язково врахуємо всі Ваші побажання і запропонуємо оптимальний варіант співпраці, в найкоротший час виконавши замовлення. Робота з замовленнями наших покупців постійно вдосконалюється на всіх етапах, а частина процесів проводиться паралельно. Наші співробітники професійно проконсультують Вас і допоможуть підібрати необхідний Вам матеріал.

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
м. Харків, вул. Єнакіївська, 4а
Контактна інформація:
Тел.: +38 (067) 571-16-99
Факс:
Email: sale@bronze.com.ua, info@bronze.com.ua
Сайт: bronze.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 2
Показів - 2

За поточний місяць:
Відвідувачів - 96
Показів - 313