Промет, ПП

Виробництво виробів зі сплавів на мідній основі є одним з основних напрямків роботи приватного підприємства «Промет». При виготовленні заготівок необхідно дотримуватися всіх технологічних вимог і умов. Інструментальна ділянка компанії складається з висококласних фахівців, які мають багаторічний досвід роботи, а також необхідні знання та вміння, що дає можливість гарантувати якість виробленої продукції.

Професіонали з задоволенням виготовлять продукт будь-якої складності для українських і закордонних партнерів. Для того, щоб швидко дізнатися про можливості цеху — телефонуйте за номером: +38 (067) 571-16-99 або пишіть на електронну пошту: info@bronze.com.ua, sale@bronze.com.ua, чи заходьте на сайт http://www.bronze.com.ua/.

Фірма має власне виробництво і готова запропонувати повний цикл послуг. Знаходиться на території Харкова по вул. Єнакіївська, 4а, і сподівається, що це буде зручно для замовника. Виготовить: пруток бронзовий БрО5Ц5С5, втулку бронзову зі сплавів БрО5Ц5С5, БрА9Ж4 і БрОФ, чушку бронзову БрО5Ц6С5, пруток бронзовий БрА9Ж4, а також чушку бронзову БрА9ж4.

Особливості виробництва

У сучасному виробництві використання металу в чистому вигляді зустрічається нечасто, в основному для цих цілей застосовуються різні його сплави. Річ у тому, що чисті метали не завжди мають необхідний набір характеристик, які потрібні для виготовлення певних виробів, тому такого роду якості їм надають різні добавки, що додаються до металу в процесі плавки. 

Мідні сплави

Мідь — це метал, що використовувався людьми ще в стародавні часи. У чистому вигляді він зустрічається в природі, і його поклади розташовані відносно неглибоко. При цьому виробництво сплавів металів на основі міді не вимагає застосування складних технологій.

Ласкаво просимо на сайт компанії http://www.bronze.com.ua/

ПП «Промет» стабільно розвивається та за час роботи зуміло зарекомендувати себе надійним партнером. Завдяки успішній маркетинговій політиці та правильному економічному розрахунку, підприємство досягло значних успіхів. Має міцні господарські зв'язки, засновані на довірі та повазі, що необхідно для ведення успішного бізнесу, а також необхідне обладнання та ліцензії.

Висока якість продукції, що випускається, підтверджується сертифікатом, який відповідає міжнародним стандартам, і правильною організацією виробничих процесів. Компанія належить до світового бізнесу і надає клієнту перевірений товар. Менеджмент фірми, досвід, чіткі завдання і цілі дозволяють з упевненістю дивитися в майбутнє і гарантувати взаємовигідне співробітництво.

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
м. Харків, вул. Єнакіївська, 4а
Контактна інформація:
Тел.: +38 (067) 571-16-99
Факс:
Email: sale@bronze.com.ua, info@bronze.com.ua
Сайт: bronze.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 2
Показів - 3

За поточний місяць:
Відвідувачів - 375
Показів - 5222